Понедельник, 30.03.2020, 02:42
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Товары и услуги

ТБ «Українська енергетична біржа» провела перший аукціон з реалізації активів банків
21 листопада 2016 року на електронному торговому майданчику Товарної біржі «Українська енергетична біржа» відбувся аукціон з реалізації майна неплатоспроможних банків. На продаж було виставлено цілу низку об’єктів житлової нерухомості – квартир, які знаходяться у місті Києві по вулиці Ованеса Туманяна.

Початкова вартість виставлених на продаж активів складала 6 186 807,18 гривень. В ході торгів, внаслідок запеклої боротьби між учасниками аукціону кінцева вартість продажу окремих лотів зросла на 32% та на 37%, що складає 404 144,96 та 465 812,61 грн. відповідно.

Кінцева вартість усіх реалізованих активів склала 7 093 413,78 гривень, що більше ніж на 900 тисяч гривень перевищує початкову.

«Ці показники доводять, що система електронних аукціонів є дійсно ефективним інструментом реалізації активів неплатоспроможних банків. Прозорість усієї процедури реалізації і, як наслідок, відсутність корупційної складової, кваліфікована підтримка користувачів та зручний інтерфейс електронного майданчика дозволять в подальшому вивести процедуру продажу майна банків на новий рівень» - прокоментував результати аукціону Генеральний директор Товарної біржі «Українська енергетична біржа» Коваленко Олександр Анатолійович.

Товарна біржа «Українська енергетична біржа» у жовтні 2016 року була відібрана Фондом гарантування вкладів фізичних осіб в якості організатора відкритих торгів з продажу майна неплатоспроможних банків. За короткий строк співпраці з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, Товарна біржа «Українська енергетична біржа» встигла зарекомендувати себе надійним діловим партнером як для замовників, так і для учасників аукціонів.
Категория: Товары и услуги | Добавил: medisum7237 (22.11.2016) E
Просмотров: 85 | Теги: аукціон, біржа | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск