Пятница, 10.04.2020, 05:56
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Товары и услуги

Торгівля довгостроковими контрактами на нафтопродукти започаткована на Українській енергетичній біржі
У четвер, 24 листопада 2016 року на електронному торговому майданчику Української енергетичної біржі вперше в Україні було проведено торги нафтопродуктами українського виробництва в режимі диференціалів або TERM-контрактами. ПАТ "Укргазвидобування", в рамках TERM-контрактів, запропонувало до реалізації 108 тис. тон пального виробництва Шебелинського НПЗ, в т. ч. 60 тис. тон бензину А-92 стандарту Євро 4 та 48 тис. тон дизельного пального стандарту Євро 5.

На торгах було реалізовано 36 тис. т дизельного пального з премією в діапазоні 25-27.5 дол/т до котирувань міжнародного інформаційного агентства Platts в Північно-Західній Європі.

Експерт паливного ринку Олександр Сіренко, коментуючи результати торгів, зазначив: "Успішні торги Укргазвидобування в рамках довгострокових контрактів – це свідчення того, що ринок повірив у якість і стабільність вітчизняного виробника. Це початок нового тренду на українському ринку пального. Відтепер Шебелинський НПЗ як за якістю продукції, так і за ефективністю інструментів продажу може конкурувати з іноземними постачальниками".

"Сьогоднішні торги TERM-контрактами від "Укргазвидобування" відкрили нову сторінку в розвитку біржової торгівлі в Україні. До сьогоднішнього дня жоден український виробник не мав можливості проводити прозорі біржові торги TERM контрактами з використанням анонімної електронної системи. Сьогодні він має можливість їх використовувати і я дуже радий, що таку унікальну можливість надає саме Українська енергетична біржа. "Укргазвидобування" зарекомендувало себе не тільки як провідний виробник якісного національного пального, але як лідер з запровадження торгівельних інновацій. Це дозволило запустити ліквідний спотовий ринок, згодом торги на експорт, в яких беруть участь світові трейдери, а сьогодні – TERM контракти. Велика кількість покупців свідчить про значний інтерес з боку учасників ринку до таких інструментів. Ми сподіваємося, що таку практику прозорої реалізації продукції будуть брати на озброєння всі українські компанії паливо-енергетичного сектору, адже сьогодні ми стали свідками запровадження в Україні найкращих світових практик реалізації нафтопродуктів" - прокоментував Олексій Ластовець, заступник Голови Біржового комітету ТБ "Українська енергетична біржа".

Нагадаємо, що ПАТ "Укргазвидобування" у 2016 році завершило ряд проектів з модернізації Шебелинського НПЗ, що дозволило повністю перейти на випуск світлих нафтопродуктів виключно стандартів Євро 4 та Євро 5. Якість продукції та відповідність встановленим стандартам та вимогам підтверджується паспортами якості та сертифікатами відповідності.
Категория: Товары и услуги | Добавил: medisum7237 (28.11.2016) E
Просмотров: 117 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск