Пятница, 10.04.2020, 05:10
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Товары и услуги

У ЦЕНТРІ УВАГИ ЗМІ – СИЛОВИКИ ТА ДІЯЧІ ПІВДЕННОГО СХОДУ
Про це свідчать результати щотижневого дослідження «Найпопулярніші політики у ЗМІ», проведеного інформаційно-аналітичним агентством «Контекст Медіа».
Проаналізувавши публікації, розміщені протягом тижня у 13 700 вітчизняних та закордонних ЗМІ, експерти агентства визначили найбільш згадуваних політичних діячів України. Найпопулярнішими політиками виявилися Віктор Янукович (14 222 згадувань), Арсеній Яценюк (9 183), Олександр Турчинов (9 049), Сергій Аксьонов (5 087), Арсен Аваков (4 198), Володимир Константинов (2 763), Михайло Добкін (2 577), Геннадій Кернес (2 561), Юлія Тимошенко (2 495) та Віталій Кличко (2 229).
У порівнянні з першим тижнем місяця всі учасники з ТОП-10, за винятком Арсена Авакова, стали значно менше згадуватися в засобах масової інформації. Найбільших «втрат» зазнали Віктор Янукович (-10 168 згадувань), Арсеній Яценюк (-8 435), Олександр Турчинов (-7 564) і Сергій Аксьонов (-3 018). При цьому четвірка лідерів залишилася незмінною.
У групі українських політиків, які не обіймають посад в органах влади, за тиждень відбулися незначні зміни. Як і на початку місяця, незважаючи на зменшення кількості згадувань, провідні позиції займають Віктор Янукович (14 222), Юлія Тимошенко (2 495), Віталій Кличко (2 229), Олег Тягнибок (1 387) та Дмитро Ярош (1 174). Загальна кількість згадувань п'яти провідних представників цієї групи – 21 507 разів (на 16 746 разів менше, ніж тиждень тому).
Найчастіше про колишнього президента України ЗМІ згадували в контексті опису його нового місця проживання, яке, ймовірно, знаходиться на підмосковній Рубльовці.
Про екс-прем'єра країни Юлію Тимошенко мас-медіа найбільше писали у зв'язку з окупацією Кримського півострова. У своїй заяві лідер «Батьківщини» висловлювала переконаність не тільки у прийнятному для України рішенні конфлікту, але й у можливості України «зруйнувати тиранію в Росії».
Серед головних змін, які відбулися у групі представників нинішньої влади, стало посилення позицій «силового блоку» та зменшення згадувань, пов'язаних з економічною тематикою. Крім незмінної пари лідерів за згадуваністю у ЗМІ - Арсенія Яценюка (9 183) та Олександра Турчинова (9 049), у п'ятірку найпопулярніших увійшли голова МВС Арсен Аваков (4 198), в.о. міністра оборони Ігор Тенюх (2 227) та керівник РНБО Андрій Парубій (1 775). Загалом, учасники ТОП-5 цієї групи згадувалися 26 432 рази (-16 804 згадування).
Надзвичайно широким виявився спектр тем, у яких згадувалося ім'я глави уряду Арсенія Яценюка. Одним з найпопулярніших напрямків став намір направити до Криму спостерігачів ОБСЄ. Також у мас-медіа обговорювалися прагнення влади покарати провідників сепаратизму в південно-східному регіоні країни та бажання переглянути принципи розділу майна колишнього СРСР.
Як і раніше великою залишається увага українських та закордонних мас-медіа, яка приділяється діяльності представників регіонів. Серед регіональних лідерів найпопулярнішими стали Сергій Аксьонов (5 087), Володимир Константинов (2 763), Михайло Добкін (2 577), Геннадій Кернес (2 561) та Мустафа Джемилєв (1 947). Протягом минулого тижня про лідерів «регіональної» групи згадували 14 935 разів (-3 824 згадування).
Продовження протистояння у Криму сприяло збереженню на провідних позиціях у групі регіональних діячів організаторів сепаратистських рухів та лідерів кримських татар. Порушення кримінальних справ проти представників Харківського регіону – Геннадія Кернеса та Михайла Добкіна – сприяло стрімкому зростанню їхньої згадуваності к мас-медіа. Разом з тим, значно менше стали писати про голову Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського. Також місце у лідируючій п'ятірці втратив губернатор Донецької області Сергій Тарута.
Під час проведеного дослідження також виявлені наступні факти:
• Як і раніше однієї з найактуальніших тем залишається ситуація у південних та східних регіонах країни. У зв'язку з надзвичайними подіями у перелік найбільш згадуваних особистостей потрапили екс-губернатор Харківської області Михайло Добкін та мер Харкова Геннадій Кернес.
• Окремо слід зазначити про продовження зменшення згадувань у ЗМІ лідерів ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко та партії «УДАР» Віталія Кличка, які в загальному рейтингу опустилися на останні дві позиції.
• До ТОП-5 політиків, які не обіймають керівних позад у владі, повернувся керівник ВО «Свобода» Олег Тягнибок. Продовжується зниження показників голови «Правого сектору» Дмитра Яроша.
• На тлі загального зменшення кількості згадувань лідерів загального рейтингу та груп, свої позиції посилили керівники силових структур. Більше став згадуватися на сторінках мас-медіа голова МВС Арсен Аваков, до п'ятірки найпопулярніших представників влади також увійшли в.о. міністра оборони Ігор Тенюх та керівник РНБО Андрій Парубій.
• Усе рідше засоби масової інформації згадують про представників влади, що діяла при Віктору Януковичу. На сьогоднішній день у числі головних ньюзмейкерів у цій групі залишився тільки сам екс-президент.

Постійна сторінка рейтингу «Найпопулярніші політики у ЗМІ»: http://context-ua.com/ru/action

Дані дослідження були отримані у результаті вивчення публікацій 13 700 українських та закордонних мас-медіа, у які ввійшли центральні та регіональні друковані ЗМІ, телебачення, радіостанції, інформаційні агентства та інтернет-ресурси. Збір даних проводився з 10.03.2014 по 16.03.2014 р.

Інформація про ІА «Контекст Медіа»

Інформаційно-аналітичне агентство «Контекст Медіа» є лідером на ринку моніторингу ЗМІ в Україні та входить до ТОП-5 по країнам СНД. Компанія надає повний спектр послуг, пов'язаних із збором, систематизацією та аналізом інформації.

Протягом 14 років діяльності агентство реалізувало понад 1 200 проектів. Кількість клієнтів ІА «Контекст Медіа» перевищує 1 000 організацій.

Агентство має найбільшу базу джерел (близько 14 000 ЗМІ) і пропонує аналітичні послуги у 25 галузях.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за телефоном: +38 044 501-84-58 та e-mail: info@context-ua.com
Наш сайт: http://context-ua.com

Источник: http://pr.adcontext.net/14/03/19/170262
Категория: Товары и услуги | Добавил: Wasserstand (19.03.2014) E
Просмотров: 102 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск