Понедельник, 30.03.2020, 00:33
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Товары и услуги

У Луганській області «Київстар» відновив 80% інфраструктури мобільного зв'язку
13 лютого 2015 року «Київстар» відновив у Луганській області ще 100 базових станцій. Таким чином, на сьогодні функціонує майже 80% радіообладнання оператора, що забезпечує зв'язком переважну більшість міст і населених пунктів області.

В даний час в Луганській області у «Київстар» функціонує 300 базових станцій, або майже 80% від загальної кількості радіообладнання в регіоні. Сьогодні мобільний зв'язок з'явився в містах Артемівськ, Білоріченський, Зоринськ, Зимогір'я, Червонопартизанськ, Міусинськ, Молодогвардійськ, в селищах Біле, Боково-Платово, Дзержинський, Єсаулівка, Ізварине, Михайлівка, Новодар’ївка, Талове та ін.

Володимир Кабаненко, директор з експлуатації мережі та сервісів «Київстар»: «На Донбасі через захоплення і пошкодження нашого технічного майданчика постраждав майже 1 мільйон клієнтів – як місцеві користувачі послуг, так і ті, хто регулярно їм дзвонить з інших регіонів. Тому ми продовжуємо робити все можливе для відновлення зв'язку. Для Луганській області ми використовували технічні рішення, що дозволяють відновити роботу базових станцій без безпосереднього доступу фахівців до об'єктів інфраструктури. Нам залишилося «підняти» ще кілька десятків базових станцій, щоб відновити територію дії мережі на тому рівні, який був до 4 лютого 2015 року».

Нагадаємо, що 4 лютого 2015 року технічний центр «Київстар» в Донецьку був захоплений озброєними людьми, які знеструмили і пошкодили телекомунікаційне обладнання. В результаті без зв'язку залишилася більше половини Донецької області і майже вся Луганська область. Протягом короткого часу фахівці «Київстар» практично повністю відновили мобільний зв'язок у Луганській області. У Донецькій області залишаються складнощі через неможливість отримати доступ до технічного майданчику.

Станом на 13 лютого 2015 року технічний центр «Київстар» у Донецьку все ще заблокований озброєними людьми. З цієї причини в Донецькій області не функціонує майже 40% базових станцій.

Фахівці «Київстар» докладають максимум зусиль для відновлення зв'язку на всій території Донбасу.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

Довідка про «Київстар»

«Київстар» – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій. Послугами оператора користується понад 25 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 800 тис. – широкосмугового інтернету.

Акціонери «Київстар» – міжнародна група VimpelCom Ltd. (Нідерланди), володіє телекомунікаційними активами у країнах СНД, Європи, Азії, Африки та Північної Америки. Акції компанії знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Мобільна мережа «Київстар» – одна з найкращих у Європі, і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж.

Волоконно-оптична мережа «Київстар» для швидкісної передачі даних має загальну довжину понад 46 тисяч кілометрів, і ємність зовнішніх каналів понад 620 Гбіт/с. Оператор надає послуги міжнародного роумінгу в 195 країнах на 5 континентах.

«Київстар» понад 16 років працює в Україні, і є найбільшим платником податків, а також одним з найкращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net www.kyivstar.ua
Категория: Товары и услуги | Добавил: pleontalan (13.02.2015) E
Просмотров: 124 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск