Понедельник, 30.03.2020, 00:25
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Товары и услуги

Випускники Big Data School 2.0 від Київстар працюватимуть над новими продуктами для бізнес-клієнтів
20 найбільш перспективних студентів з 1712 кандидатів безкоштовно пройшли десятиденний інтенсив з машинного навчання та аналізу великих даних у найкращих менторів-експертів у галузі Big Data.

Київстар на сьогодні є лідером у сегменті створення продуктів на основі великих даних для бізнес-клієнтів. Вони звертаються до найбільшого телеком-оператора України за аналізом на базі машинного навчання та анонімізованих даних його 26,4 млн абонентів. Так визначаються, наприклад, оптимальні точки для роботи відділень, торгівельних центрів, заправних станцій, кінотеатрів тощо. Або формується оцінка щодо надійності клієнта в разі його звернення за кредитом – навіть без кредитної історії.

«Зацікавленість бізнесу у Big Data продуктах Київстару останнім часом суттєво зросла, – говорить Віталій Султан, Digital директор Київстар. – І для роботи над такими проектами наша компанія потребує висококласних фахівців. Але їх поки що не готують в українських ВНЗ. Тож ми відкрили власну Big Data School, яка дає талановитим аналітикам унікальні знання та практику».

Отримані теоретичні знання студенти відпрацьовували на практичних заняттях. Вони використовували масиви анонімізованих даних абонентської бази Київстар, шукаючи рішення для реальних бізнес-задач. А для захисту курсових проектів будували моделі для справжніх бізнес-продуктів, що дозволяють, наприклад, передбачити, хто серед загального числа абонентів може бути пенсіонером чи автомобілістом, хто має дітей, а хто полюбляє відвідувати кінотеатри.

«Ми дуже задоволені результатом Big Data School 2.0. Студенти виявилися дуже сильними, з великими амбіціями щодо свого розвитку. І ми надамо таку можливість кільком випускникам – запросимо їх до Big Data команди Київстар», - підводить підсумок Віталій Султан.

Нагадаємо, що за результатами першого випуску Big Data School від Київстар роботу в компанії отримало троє студентів.

Довідка про Київстар

Київстар - український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, в тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів мобільного зв'язку.
Акціонери Київстар - міжнародна група VEON Ltd. (раніше - VimpelCom ltd), офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк та (Euronext), Амстердам.
Київстар вже 20 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків і 2.0 Київстар перерахував до бюджету країни більше 50 млрд грн у вигляді податків, а також інвестував в розвиток телекомунікацій понад 35 млрд грн.
За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.
Категория: Товары и услуги | Добавил: vchlooksmi (16.11.2017) | Автор: Владислав E
Просмотров: 96 | Теги: киевстар, Big Data, data, академія, курсы, Курси, academy, School, Академия, Київстар | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск