Пятница, 03.04.2020, 14:09
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Товары и услуги

За підтримки Київстар відкривається CyberStar Academy
«Ми переконані, що кіберспорт має значні перспективи в Україні. І онлайн-курси, які допоможуть молодим ентузіастам розвиватися в цій індустрій, це лише перший крок Київстар в кіберспорті. В майбутньому ми будемо проводити й інші цікаві проекти» – коментує Олег Бєлов, начальник відділу з управління та розвитку послуг Київстар.
Програма курсів передбачає навчання відеотрансляціям та коментуванню, тележурналістиці та роботі в прямому ефірі, ораторській та акторській майстерності; тренінги від експертів, котрі допоможуть освоїти всі тонкощі ігрової індустрії. Навчання буде проходити за змішаною системою лекційних та практичних занять. З дистанційними онлайн-курсами та заняттями з викладачами у Києві.
Організатором програми виступила компанія ESM.one за підтримки Київстар.
Всім, хто хоче розвиватися у якості професійних коментаторів, необхідно виконати наступні умови:
• бути повнолітнім громадянином України;
• з 10 по 17 листопада включно подати заявку на сайті http://cyberstar.kyivstar.ua/;
• розповісти, чому претендента повинні обрати учасником CyberStar Academy у короткому відео*.
Серед всіх претендентів для участі в CyberStar Academy будуть відібрані 20 осіб, котрі протягом 4 тижнів проходитимуть інтенсивний курс навчання. Кращі учасники отримають професійні набори для відеострімінгу та можливість стати частиною команди коментаторів ESM.one
* Посилання для завантаження відео буде доступним в електронному повідомлені, яке надійде після реєстрації учасника на сайті http://cyberstar.kyivstar.ua/.

Довідка про Київстар
Київстар - український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку і передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, в тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів.
Акціонери Київстар - міжнародна група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі NASDAQ, Нью-Йорк і Euronext, Амстердам.
Київстар 20 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків і одним з найкращим роботодавців, а також соціально відповідальною компанією. За час роботи в Україні Київстар перерахувала в бюджет країни більше 52 млрд грн податків, а також інвестував в розвиток телекомунікацій понад 35 млрд грн.
За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

Довідка про ESM.one
ESM.one – медійний та IT холдинг нового покоління, що розробляє та втілює новаторські технології та менеджерські рішення у сфері кіберспорту. У світі на даний момент не існує рівноцінних аналогів ESM.one, який об’єднує в собі три потужні IT платформи: Esports Charts, Fundy.US та Zeer.TV
Esports Charts є високотехнологічним аналітичним проектом, який надає рекламодавцям, спонсорам та іншим гравцям ринку унікальну інформацію стосовно світової кіберспортивної аудиторії, що налічує на сьогоднішній день більш ніж 250 мільйонів глядачів. В свою чергу Fundy.US та Zeer.TV – платформи, що фокусуються на створенні нової професійної хвилі медійних персон в області рекламного контенту.
Категория: Товары и услуги | Добавил: vchlooksmi (10.11.2017) | Автор: Владислав E
Просмотров: 133 | Теги: киевстар, кибер, академія, CyberStar, курсы, academy, Курси, Київстар, Академия | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск