Суббота, 04.04.2020, 04:39
Приветствую Вас Гость | RSS

Белый каталог статей

Каталог статей

Главная » Статьи » Товары и услуги

Зручність мобільного додатку «Мій Київстар» оцінили вже більше 380 тисяч абонентів оператора
В січні 2015 року «Мій Київстар» отримав новий сучасний дизайн. Оновлений додаток доступний для користувачів смартфонів, що працюють на операційних системах Android, Windows Phone 8 та iOS. Застосунок «Мій Київстар» вже завантажили на свої телефони 385 тисяч абонентів національного телеком-оператора «Київстар». Найбільше прихильників додатку серед власників Android-фонів – їх вже 350 тисяч.

Окрім нового дизайну, додаток «Мій Київстар» поповнився корисними функціями. Тепер абоненти передплаченого зв’язку «Київстар» в розділі «Тарифи і послуги» можуть обрати найвигідніші тарифні пропозиції для свого регіону.

Маргарита Задоя, менеджер з розвитку систем самообслуговування «Київстар»: «Ми додали до розділу «Тарифи та послуги» новий фільтр «Спеціальні пропозиції». Обравши його, абонент побачить, які продуктові або тарифні пропозиції доступні саме для нього на спеціальних умовах. Ми намагаємося покращити клієнтський досвід абонента. Для цього, зокрема, минулого року встановили нову систему управління персональним досвідом абонента, яка підбирає індивідуальні пропозиції».

У новому розділі «Контакти ЦОА» додатку «Мій Київстар» також можна знайти найближчий центр обслуговування абонентів «Київстар» або магазини наших партнерів. Розділ представляє собою карту з детальним описом розташування, адресами і графіками обслуговування ЦОА по всій Україні.
В маркеті Google Play додаток «Мій Київстар» отримав середню оцінку 4.1, а 1 600 абонентів рекомендують «Мій Київстар» в Google+. «Новий інтерфейс простіший і зручніший у використанні», «Дизайн супер. Функціонал – є все, що треба, принаймні, мені», «У порівнянні з 466 і вебом – це найбільш зручний спосіб керування».

Близько 30 тисяч абонентів користуються додатком «Мій Київстар» зі смартфонів на операційній системі iOS, біля 5 тисяч – на Windows-фонах.
Приріст кількості користувачів додатку «Мій Київстар» на всіх платформах (Android, iOS, Windows Phone 8) за останні 3 місяці склав 22%, рівень частоти використання додатку виріс на 30%. Кількість користувачів додатку серед власників Android-фонів за той же період стала більше на 25%, частота використання збільшилася на 35%.

Довідка про «Київстар»

«Київстар» – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв'язку і передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій. Послугами оператора користується понад 25 млн абонентів мобільного зв'язку і близько 800 тис. – широкосмугового інтернету.

Акціонери «Київстар» – міжнародна група VimpelCom Ltd. (Нідерланди), що володіє телекомунікаційними активами в країнах СНД, Європи, Азії, Африки та Північної Америки. Акції компанії знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Мобільна мережа «Київстар» – одна з кращих в Європі, і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбереж.

Волоконно-оптична мережа «Київстар» для швидкісної передачі даних має
загальну довжину більше 46 тис. кілометрів і ємність зовнішніх каналів більше 620 Гбіт/с. «Київстар» надає послуги міжнародного роумінгу в 195 країнах на 5 континентах.

«Київстар» більше 16 років працює в Україні і є найбільшим платником податків, а також одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua
Категория: Товары и услуги | Добавил: pleontalan (12.02.2015) E
Просмотров: 170 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Поиск